0

Microsoft 365: nowe oblicze efektywnej pracy zespołowej

Zarządzaj, współdziel, oszczędzaj i ciesz się doskonałą organizacją pracy! Zorganizuj swoją pracę i już dziś zamów plan Microsoft 365!

Podstawą sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań. Jak wiadomo jest to jedna z cech, która decyduje o konkurencyjności na rynku. Ponadto firma, która stawia na nowoczesność, pracę zdalną oraz usługi chmurowe przyciąga do siebie pracowników. Rozwiązania Microsoft zyskują z każdym rokiem na popularności, ponadto coraz więcej firm z sektora MŚP wybiera usługi, dzięki którym są w stanie zapewnić większą wydajność i efektywność pracy zespołowej.

Z Microsoft 365 praca jest naprawdę prosta! O to kilka przykładów:

  • organizacja spotkań bez konieczności wychodzenia z domu bądź biura – z aplikacją Microsoft Teams można przeprowadzać wideo i audiokonferencje
  • logowanie do skrzynki mailowej z dowolnego miejsca i urządzenia z zachowaniem standardów bezpieczeństwa
  • rezerwowanie samochodu służbowego dzięki odpowiednio zaprojektowanemu plikowi na SharePoint
  • przydzielanie zadań zespołowi oraz mierzenie efektywności pracy
  • praca na jednym pliku w czasie rzeczywistym bez żadnych utrudnień

To zaledwie kilka funkcjonalności ułatwiających organizację pracy w przedsiębiorstwie. Senetic każdego dnia korzysta z rozwiązań Microsoft, dzięki czemu praca jest efektywna i bezproblemowa. Usługi Microsoft można dopasować do potrzeb firmy, natomiast o całą resztę zadba Office 365/Microsoft 365 (o zmianach nazw pakietów pisaliśmy w jednym z ostatnich postów, wciąż jest dostępny tutaj) – podkreśla Daniel Kaczmarczyk, Cloud & Software Director.

Sprawdź aktualne promocje i wybierz plan najlepiej dopasowany do Twojej firmy.

Webinar już wkrótce!

W ramach pakietu Office 365 Microsoft udostępnia zaawansowane usługi. Co ważne nie ma w nich niestety usług związanych z tworzeniem backupu dla danych Office 365. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia! Veeam Backup jest kompleksowym rozwiązaniem, które eliminuje ryzyko utraty dostępu i kontroli nad naszymi danymi. Ochrona obejmuje takie aplikacje jak: Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive dla Firm i Microsoft Teams.

Aby zdobyć więcej informacji o zabezpieczaniu danych Office 365 zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatny webinar, który odbędzie się już wkrótce, bo 17.06.2020.

Na wydarzenie można zapisać się, klikając w link: https://www.senetic.pl/software-webinars/.

Nasz zespół zawsze do Twojej dyspozycji 

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami Microsoft? Zachęcamy do śledzenia naszego bloga oraz portali społecznościowych, do których link znajdziesz pod artykułem.

A jeśli masz jakieś pytania odezwij się do naszych specjalistów, którzy zawsze bardzo chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.

Znajdziesz ich pod nr tel. 32 420 92 20, mailem office365@senetic.pl i na stronie https://office365.senetic.pl/.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.