1

Office 365 zmienia się w Microsoft 365

Dowiedz się dlaczego Microsoft wprowadza zmiany i czego będą one dotyczyć. Więcej informacji w dalszej części wpisu, zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Od 21 kwietnia tego roku, zmianie ulegną nazwy subskrypcji Office 365, dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom. Co ważne, zmiany dotyczą wyłącznie nazw. Ceny oraz funkcjonalności poszczególnych usług, pozostają niezmienne.

 

Dlaczego Microsoft wprowadza zmiany nazw produktów?

Produkty będą teraz odzwierciedlały zakres funkcji i korzyści subskrypcji. Microsoft 365 to zintegrowany zestaw aplikacji i usług, który obejmuje sztuczną inteligencję i inne innowacyjne rozwiązania.

Dla małych i średnich firm są to nowe funkcje w Microsoft Teams, umożliwiające organizację spotkań online, przechowywanie i udostępniania plików w chmurze. Oznacza to możliwość pracy z dowolnego miejsca. Do tego dochodzą rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i tożsamości w celu ochrony danych firmy. To nowe podejście do nazewnictwa produktów ma również na celu pomoc w szybkim i intuicyjnym odnalezieniu potrzebnego w danym momencie planu.

 

Zmiany nazw subskrypcji nastąpią automatycznie.

 

Pytania?

Z Senetic możesz liczyć na wsparcie doświadczonych fachowców.

Kontakt do specjalistów

☏  32 420 92 20

cloud@senetic.com

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Liczba komentarzy: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.