0

ATEN: promocja na wszystkie urządzenia serii CN

Do końca kwietnia na urządzenia serii CN oferujemy 10% rabatu. Sprawdź, jak rozwiązania objęte promocją mogą sprawdzić się podczas organizacji pracy zdalnej. 

CN8000A-AT-G

Nowa generacja urządzeń ATEN CN8000A charakteryzuje się doskonałą jakością wideo z rozdzielczościami HD do 1920 x 1200, posiada port konsoli LUC (Laptop USB Console) w celu łatwiejszego dostępu do KVM, przyjazne dla użytkownika menu ekranowe konsoli lokalnej i funkcję wirtualnych mediów bez użycia dodatkowego kabla.

Kontrola dostępu poprzez sieć IP

Jednoportowy przełącznik KVM over IP CN8000A zapewnia kontrolę dostępu poprzez sieć IP w przypadku konwencjonalnych przełączników KVM, które nie posiadają wbudowanej funkcji over-IP. Pozwala operatorom systemu na monitorowanie i dostęp do komputerów ze zdalnych lokalizacji przy użyciu standardowej przeglądarki internetowej lub aplikacji Windows i Java. Urządzenie CN8000A podłącza się do sieci Intranet LAN lub WAN poprzez użycie, będącego branżowym standardem, kabla Cat 5e/6, a następnie podłącza się do lokalnego przełącznika KVM lub serwera poprzez dedykowany kabel KVM.


Sprawdź produkt na naszej stronie!

CN8600-AT-G

CN8600 DVI KVM over IP to ekonomiczne urządzenie over-IP, które umożliwia zdalny dostęp do cyfrowego wideo, audio i mediów wirtualnych poprzez zdalne sterowanie komputerem PC lub stacją roboczą. Aby zapewnić bezproblemową łączność, CN8600 jest wyposażony w funkcję podwójnej sieci LAN / podwójnego zasilania, aby zapewnić płynność i wydajność pracy w serwerowni. CN8600 obsługuje także głośnik i mikrofon do użytku lokalnego i zdalnego.

Sprawdź produkt na naszej stronie!

CN9600-AT-G

CN9600 oferuje bardziej kompaktową, cieńszą konstrukcję, zajmującą mało miejsca w celu optymalizacji narzędzi. Rozwiązanie wyposażone jest w procesor graficzny FPGA, który oferuje lepszą jakość obrazu i wideo. CN9600 to trwałe rozwiązanie do zarządzania serwerami over-IP, które zapewnia użytkownikom niezawodność i wydajność operacyjną.

Sprawdź produkt na naszej stronie!

Pytania? 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na naszą stronę. Można tam porównać parametry proponowanych przez nas urządzeń oraz wybrać te, które odpowiadają Twojemu budżetowi. 

Kontakt do specjalistów 

Nasi eksperci bardzo chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą również dokonać najlepszego wyboru.

Wioletta Biela, specjalizuje się w rozwiązaniach ATEN, skontaktujecie się z nią na dwa sposoby:

☏ +48 32 420 93 30

✉ Wioletta.Biela@senetic.com

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.