0

Senetic po raz kolejny wyróżniony za sukcesy w rozwoju

W niecały rok po zdobyciu tytułu Czempiona Polskiej Gospodarki otrzymaliśmy kolejne, ogromne wyróżnienia. W prestiżowym konkursie European Business Awards 2019 nasza firma zdobyła tytuł „National Winner”, a jury konkursu e-Commerce Polska Awards przyznało nam nominację w kategorii „Best In Crossborder”.

10 lat temu, na początku istnienia Senetic postanowiliśmy, że wspieranie rozwoju cyfrowej transformacji na całym świecie będzie naszym głównym celem strategicznym. Dziś, liczne sukcesy są potwierdzeniem tego, że zmierzamy w dobrym kierunku.

Sukces na skalę europejską

Jury European Business Awards, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów biznesowych dla firm reprezentujących różne branże i kraje Starego Kontynentu, przyznało nam tytuł National Winners 2019 w kategorii “The Digital Technology Award with Turnover of €26-150M”.

Mając na uwadze tworzenie silniejszego, bardziej skutecznego, innowacyjnego i etycznego biznesu, od 2007 r. kapituła European Business Awards to nagradza innowatorów, konkretne sukcesy biznesowe oraz etycznych przedsiębiorców. Jesteśmy jednym z 13 krajowych zwycięzców, wybranych spośród 197 polskich firm wartych obserwowania. Nagrodę odbierzemy w w grudniu w Warszawie, razem z takimi markami jak Luxoft, Echo Investment, Compensa, Vienna Insurance Group czy Santander Bank Polska.

Walczymy o laury e-Commerce Polska awards 2019

e-Commerce Polska awards to najważniejszy w naszym kraju konkurs nie tylko dla e-sklepów czy platform internetowych, ale także e-usług czy e-finansów. Nasz debiut w wydarzeniu przyniósł pierwsze powody do dumy! Wraz z takimi markami jak eobuwie.pl oraz ANSWEAR.com jury nominowało nas do nagrody „Best in crossborder”. W tej kategorii oceniano m.in. szybkość oraz koszty dostawy produktów za granicę, możliwość dokonywania płatności w różnych walutach, sprawdzano możliwość kontaktu przez live chat w ojczystym języku klienta oraz strony internetowe dedykowane danym krajom. Zwycięzców poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się 24.09.2019 w Kinie Elektronik w Warszawie.

 

Wspieramy cyfrową transformację na całym świecie

Sukces w konkursie o tak wysokim prestiżu to dowód, że sprawnie realizujemy nasze założenia z ekspansją międzynarodową. Obecnie Senetic działa w ponad 150 krajach. Posiadamy blisko 30 oddziałów na wszystkich kontynentach, obsługując średnio 2 miliony klientów rocznie. Każdorazowo dostosowujemy się do specyfiki rynków lokalnych, dostarczając naszym klientom rozwiązania, które ulepszają poziom pracy, a niejednokrotnie życia.

Co roku poszerzamy nasze portfolio o nowe, sprawdzone rozwiązania dla firm. Oferujemy najwyższej klasy sprzęt IT, rozwiązania chmurowe oraz usługi: outsourcing oraz szkolenia w ramach Senetic Academy. Bogata oferta, szybka dostawa, możliwość płatności w rożnych walutach, 82 dedykowane sklepy internetowe, liczne partnerstwa z renomowanymi producentami IT to nasz znak rozpoznawczy. Spory nacisk kładziemy na rozwój dedykowanych opiekunów oraz wysoką jakość obsługi posprzedażowej, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Największe szanse przyszłego rozwoju firmy upatrujemy w rozwiązaniach chmurowych oraz na świadczeniu usług outsourcingu IT.

Nasz kapitał jest w 100% polski, ale dzięki systematycznej pracy oraz pogłębianiu kompetencji pracowników staliśmy się marką globalną. Naszą społeczność silnie determinuje pogląd, który zakłada, że wszystkie firmy na świecie powinny mieć równy dostęp do technologii – podkreśla Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic.

Głosuj na prezentację Senetic w European Business Awards!

Każdy oddany głos na naszą firmę w konkursie European Business Awards przyczynia się do dalszego, równie intensywnego rozwoju jest również motywacją do pracy. O tym, dlaczego warto głosować właśnie na Senetic, można przekonać się oglądając przygotowaną przez nas prezentację, która dostępna jest  na stronie European Business Awards.

Liczy się każdy głos!

Zachęcamy do oddania głosu na naszą firmę klikając TUTAJ!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.