0

Senetic na liście Ones to Watch – European Business Awards 2019

Śmiało możemy powiedzieć, że to bardzo dobry rok dla Senetica! Po raz kolejny uczestniczymy w międzynarodowym konkursie European Business Awards i z wielką radością chcemy poinformować, że pojawiliśmy się na liście Ones to Watch. Zostaliśmy wybrani przez jury konkursu, ponieważ odzwierciedlamy podstawowe wartości innowacji, sukcesu oraz etyki biznesowej. Jest to dla nas spory sukces!

Adrian Tripp, dyrektor generalny European Business Awards, powiedział:

Firmy wybrane jako Ones to Watch są bardzo inspirujące, odnoszą liczne sukcesy na arenie międzynarodowej i wyróżniają się dynamicznym rozwojem. Talent i wytrwałość w sercu tych przedsiębiorstw tworzy miejsca pracy i napędza dobrobyt Europy. Lista Ones to Watch jest punktem odniesienia dla sukcesu europejskiej społeczności biznesowej.

Z listą Ones to Watch dla krajów europejskich można zapoznać się na stronie www.businessawardseurope.com. Firmy te pochodzą ze wszystkich sektorów i branż.

 

Certyfikat dla Senetic

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.