0

Czas na vSAN! Skorzystaj z promocji 3 za 2

VMware vSAN to rozwiązanie umożliwiające klientom na niemal natychmiastowe reagowanie na częste zmiany. Redukuje koszty posiadania, a także pozwala na jeszcze skuteczniejsze odpowiadania na wyzwania stojące przed IT. Nowoczesność się opłaca, a teraz możesz zyskać jeszcze więcej, korzystając z promocji 3 za 2.

Nowoczesny biznes wymaga inwestowania w nowoczesne rozwiązania. Środowiska klasy Hyper‑Converged Infrastructure (HCI) są najszybciej rozwijającym się segmentem na rynku zintegrowanych oraz konwergentnych rozwiązań. Dzięki vSAN możliwe jest wprowadzenie do infrastruktury zmian, a wszystko przy minimalnym ryzyku. Natywne szyfrowanie, wysoka dostępność i szerszy wybór platform sprzętowych to cechy wyróżniające rozwiązania.

Korzystając z promocji VMware, możesz zbudować swój pierwszy klaster HCI z trzema nodami vSAN, płacąc tylko za dwa i dzięki temu zyskasz znacznie więcej. Otrzymasz sześć licencji na standardowy procesor vSAN w cenie czterech.

Szczegóły promocji znajdziesz na naszej stronie. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy opowiedzą na wszystkie pytania: licensing@senetic.com.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.