0

Coraz wyżej w Computerworld TOP200

Chcemy z wielką radością zakomunikować, że po raz kolejny pojawiliśmy się w zestawieniu Computerworld TOP200! Tym razem na liście Największych firm informatycznych w Polsce w 2018 roku | Branża IT pojawiliśmy się w pierwszej 50! Jest to dla nas spore osiągnięcie. Badania w 27 edycji raportu Computerworld TOP200 wskazują, że branża ICT w 2018 roku osiągnęła rekordowe przychody w wysokości aż 65 mld zł.

W zestawieniu  Największych firm informatycznych w Polsce w 2018 roku zajęliśmy 50 miejsce (przychód ze sprzedaży produktów i usług IT: 309 603 tys. zł). Dla przypomnienia w zeszłorocznej edycji w tej kategorii pojawiliśmy się na miejscu 53 (przychód ze sprzedaży produktów i usług IT: 260 108 tys. zł). Odnotowaliśmy wzrost aż o 19% r/r

W kategorii Najwięksi dostawcy usług w modelu cloud w 2018 roku zajęliśmy 18 miejsce! Jest to spory awans, ponieważ w 2017 roku znaleźliśmy się na 26 miejscu. Dane z raportu wskazują, że branża informatyczna w Polsce zaczyna rosnąć w siłę. Cieszy nas ta wiadomość, ponieważ osiągając tak wysokie przychody przyczyniliśmy się do ogólnego wzrostu.

W przygotowanej przez nas infografice przedstawiliśmy miejsca, jakie zajęliśmy w poszczególnych kategoriach w 27 edycji Computerworld TOP200.
Chcemy osiągnąć jeszcze więcej i wiemy, że mamy kompetencje i możliwości, aby w przyszłości pojawić się jeszcze wyżej w rankingu TOP200. Nie zapominamy jednak, że w centrum naszego zainteresowania jest zawsze klient. Ich liczba i zadowolenie pozwalają nam stale się rozwijać. To bezcenne doświadczenie. Cieszymy się małymi sukcesami, aby doceniać te większe.  

 

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Luiza Urbańska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.