0

Business Central – Twój biznes w sprawniejszym wydaniu

Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci jeszcze lepiej zarządzać firmą? Chcesz, żeby było to rozwiązanie kompleksowe i przede wszystkim skuteczne? Najlepiej wykorzystać w takim przypadku Business Central – system do efektywnego zarządzania firmą. Dzięki Business Central zyskasz kontrolę nad kluczowymi strefami dziania przedsiębiorstwa, m.in. nad księgowością, produkcją i sprzedażą.

Czym jest Business Central?

Business Central jest systemem ERP od Microsoftu. System ten został zaprojektowany, jako intuicyjne narzędzie efektywnie wspomagające zarządzenie małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki modułom składającym się na system można kontrolować i oceniać efekty różnych decyzji biznesowych oraz mierzyć efektywność firmy. System jest dostępny w ramach licencji, a użytkownik ma do wyboru dwie wersje: pakiet Essentials i Premium. Zakres możliwości jest zależny od wersji.

Pakiet Essentials obejmuje wsparcie dla:
  • zasobów ludzkich;
  • projektów;
  • sprzedaży;
  • finansów;
  • zakupów;
  • CRM;
  • magazynu.

Pakiet Premium obejmuje:

  • wszystkie funkcjonalności pakietu Essentials;
  • produkcję;
  • serwis.

Pakiet Essentials jest polecany dla firm, które zajmują się jedynie sprzedażą, natomiast wersja Premium jest dedykowana producentom, którzy oferują swoim klientom jednocześnie usługi serwisowe.

W czym może pomóc Ci system Business Central?

Możliwości systemu Business Central są bardzo szerokie, a jego zastosowanie zależne od charakterystyki branży, w jakiej działa firma. Dzięki Business Central można rozwiązać szereg problemów, m.in. generować dokładniejsze raporty sprzedaży, uniknąć braku dokładności w prognozowaniu efektów finansowych, uniknąć problemów z zarządzeniem należnościami i stratami w obszarze sprzedaży.

System Business Central pozwoli Ci na przewidywanie sprzedaży i tym samym odpowiednio wczesne uzupełnianie stanów magazynowych, a także optymalizowanie produkcji i precyzyjne planowanie budżetu. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu firma będzie sprzedawać więcej, obniżać koszty produkcji oraz stale podnosić jakość obsługi klientów. Wykorzystanie systemu Business Central zmniejsza nakłady czasu, pracy i pieniędzy, a jednocześnie pozwolą osiągnąć lepsze efekty finansowe, a tym samym zwiększyć konkurencyjność firmy.

Zamów wdrożenie Business Central 

W naszej ofercie znajdują się oba pakiety Business Central – zarówno Essentials, jak i Premium. Jeśli chcesz wdrożyć wybraną wersję w swojej firmie i uzyskać wsparcie naszych specjalistów, skontaktuj się z nami telefoniczne +48 32 420 92 11 lub e-mailowo microsoft@senetic.pl. Odpowiemy na wszystkie pytania i zajmiemy się całościowym wdrożeniem systemu w Twoim przedsiębiorstwie. Więcej szczegółów na naszej stronie.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.