0

HGST to teraz Western Digital! Ta sama jakość, jeszcze więcej możliwości

Zmiany, zmiany! Informujemy, że produkty marki Hitachi Global Storage Technologies (HGST) będą od teraz oferowane pod szyldem firmy Western Digital, która jest jej właścicielem. Jak tłumaczy zarząd spółki, unifikacja ma służyć większej integracji technologii, produktów i klientów.

Już teraz wszystkie nowe produkty trafiające na rynek kliencki i korporacyjny będą oznaczone wyłącznie logo Western Digital. Zmiany zaczęły się od modelu Ultrastar DC HC320, ale obecnie zostały wdrożone w całej ofercie.

Historia HGST sięga 2003 roku. Firma powstała po połączeniu działów pamięci masowej Hitachi i IBM. W 2012 roku przejął ją Western Digital. Przez kolejne 6 lat funkcjonowała pod swoją nazwą, produkując własne linie dysków HDD i SSD.

Mimo innej nazwy, part numbery produktów pozostaną bez zmian, dzięki czemu nie będzie problemu z wyszukiwaniem. Przez jakiś czas może dochodzić do sytuacji, że otrzymany produkt będzie posiadać naklejkę HGST, ale wkrótce wszystkie będą posiadać logo Western Digital.

Western Digital działa na rynku od 1970 roku. To jeden z największych na świecie producentów dysków twardych, ceniony za niezawodność i bezkomromisową jakość. W Senetic znajdziesz szeroki wybór rozwiązań HDD, SSD, JBOD Storage, Ultrastar Serv24, Ultrastar Serv24-HA i NAS.

Zapraszamy na https://www.senetic.pl/western_digital/ i do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w doborze odpowiedniego modelu. Znajdziesz ich pod nr tel. +48 32 420 92 30 i mailem servers@senetic.pl.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.