1

Czołowa polska uczelnia prywatna wdraża IT szyte na miarę

Akademia Leona Koźmińskiego powierzyła utrzymanie IT firmie SeneticAkademia Leona Koźmińskiego, od 19 lat najlepsza niepubliczna szkoła wyższa w Polsce wg rankingu “Perspektyw”, wybrała Senetic jako dostawcę usług utrzymania IT. Współpraca obejmuje m.in. działania optymalizujące, w zgodzie z nowoczesną strategią biznesową ALK.

Akademia Leona Koźmińskiego to jedna z najbardziej znanych i placówek akademickich w kraju, akredytowana przez prestiżowe międzynarodowe stowarzyszenia. Uczelnia działa na rynku od 1993 r. i specjalizuje się w zakresie nauk ekonomicznych, humanistycznych i prawnych.

ALK postawiła na outsourcing utrzymania infrastruktury i bieżącej realizacji zadań działu IT do Senetic w ramach optymalizacji strategii biznesowej. Obecnie na ukończeniu jest pierwszy projekt informatyczny realizowany przez nowego dostawcę, a po jego odebraniu rozpoczną się kolejne.
Współpraca ALK z Senetic poszerzyła portfolio produktowe globalnego dostawcy sprzętu i oprogramowania dla biznesu o nową ofertę dla firm – kompleksowe usługi utrzymania infrastruktury IT w małych i średnich firmach. – Biorąc pod uwagę elastyczność i oszczędność, jaka płynie z outsourcingu IT do doświadczonego integratora jakim jest Senetic, jestem przekonany, że nowa usługa szybko znajdzie kolejnych nabywców – podsumowuje Tomasz Stojek, Technical Services Director w Senetic.

Według rankingów edukacyjnych „Perspektyw”, ALK jest najlepszą uczelnią niepubliczną w Polsce i najlepszą uczelnią ekonomiczną. Na studiach licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych uczelnia kształci ponad 8000 osób. Uczelnia prowadzi badania naukowe i kształci w zakresie: ekonomii, zarządzania, finansów, prawa, administracji, psychologii biznesu i socjologii biznesu i mediów. Wprowadza innowacyjne kierunki kształcenia m.in. zarządzanie w wirtualnym środowisku.

Według „Financial Times” ALK zajmuje 45. miejsce w Europie, studia magisterskie z zakresu finansów dają jej 17. miejsce na świecie, a z zarządzania – 20. miejsce. Program Executive MBA trafił do pierwszej setki najlepszych tego typu studiów na świecie, zajmując 68. pozycję w rankingu „FT”.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Grażyna Zawada

Liczba komentarzy: 1

  1. Szkoda, że ja mam już swoje studia dawno za sobą. Teraz pozostała mi nauka na własną rękę i kursy internetowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.