0

Senetic Złotym Partnerem Intel

Z dumą informujemy, że Senetic uzyskał status Złotego Partnera w programie Intel Technology Provider. Zaufanie, jakim obdarzył nas producent jest ogromną motywacją do dalszej pracy. Dzięki statusowi Gold jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykwalifikowaną kadrę zapewniającą doradztwo w kwestii doboru konfiguracji, dostęp do gotowych serwerów Intel L9, gwarancję Advanced Warranty Replacement oraz możliwość oferowania najnowszych rozwiązań dostarczanych przez firmę Intel.

Partnerstwo = korzyści

Advanced Warranty Replacement to serwis dostępny tylko dla oficjalnych partnerów Intel. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wymianę sprzętu na nowy w czasie 48 godzin od momentu zgłoszenia gwarancyjnego.

Platformy serwerowe L9 to nowość w naszej ofercie. To rozwiązania kompletne, wyposażone w procesory, pamięć RAM oraz dyski SSD. Na naszej stronie internetowej znajdują się przykładowe konfiguracje, które jesteśmy w stanie zmodyfikować zgodnie z wymaganiami klienta. Każda konfiguracja serwera jest testowana przez firmę Intel pod kątem kompatybilności. Serwery Intel L9 są rónież objęte programem Advanced Warranty Replacement.

Partnerstwo = bogata oferta

W naszej ofercie znajdują się między innymi dyski SSD klasy enterprise, dyski PC, podzespoły serwerowe oraz serwery L9. Pełny asortyment można znaleźć na naszej stronie https://www.senetic.pl/intel/. Aby dowiedzieć się więcej o produktach marki Intel, zachęcamy do kontaktu z działem handlowym mailowo (info@senetic.pl) oraz telefonicznie (+48 32 420 92 00).

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Dawid Krzanowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.