0

Zaufanie ma znaczenie. Na co zwracać uwagę, kupując licencje Microsoft?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem licencji Microsoft i nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego partnera, świetnie trafiłeś. Samo szukanie informacji na ten temat to ważny krok w stronę bezpiecznego oprogramowania, dlatego jesteś na najlepszej drodze, aby już wkrótce cieszyć się z legalnych narzędzi do pracy w swojej organizacji.

Statystyki nie napawają optymizmem – każdego roku w policyjnych raportach pojawiają się informacje o nielegalnym oprogramowaniu (o jednej z takich sytuacji pisaliśmy jakiś czas temu – Sprzedawali nielegalne oprogramowanie Microsoft). Osoby pokrzywdzone nie tylko tracą na tym pieniądze, ale dodatkowo muszą się liczyć z wezwaniami do składania wyjaśnień, a to wiąże się ze straconymi godzinami i niepotrzebnymi nerwami. Dlatego warto w porę pomyśleć nad sprawdzonym dostawcą.

Szeroki wybór

Microsoft udostępnia swoje oprogramowania za pośrednictwem kilku modeli licencjonowania. To m.in. ESD (Electronic Software Distribution), OEM (Original Equipment Manufacturer) i licencje OPEN (nazywane też MOLP – Microsoft Open License Pack). Wybór zależy od ich zastosowania i potrzeb użytkownika.

Wiedza i zaufanie

Podczas wyboru warto zwrócić uwagę czy organizacja, na którą się decydujesz ma odpowiednią wiedzę, aby po wysłuchaniu Twoich oczekiwań, dobrać ofertę w pełni spełniającą Twoje potrzeby. Ważne są też kompetencje i status partnerstwa z Microsoftem. Certyfikowany dostawca nie tylko sprzedaje, ale przede wszystkim dostosowuje Twoje cele biznesowe do rozwiązań ułatwiających ich osiągnięcie. Pełne informacje i konfigurator, pozwalający dobrać odpowiedniego dostawcę znajdziesz na stronie partnerów Microsoft.

Sprawdzony partner

Jednym z wyznaczników, które ułatwiają podjęcie decyzji jest poziom współpracy z Microsoftem. Senetic może się pochwalić tytułem Partnera Roku Microsoft w segmentach ESD i MŚP. Wyróżnienie to nie tylko powód do dumy, ale przede wszystkim docenienie kompetencji i relacji z klientami, którym na co dzień pomagamy w rozwoju biznesu. Jeśli chcesz współpracować z partnerem, na którym warto polegać, zajrzyj na https://www.senetic.pl/ i skontaktuj się z nami pod nr tel. +48 32 420 92 11 lub mailem microsoft@senetic.pl. Do usłyszenia!

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.