0

HP i VMware oferują nowe zestawy wirtualizacyjne

HP i WMware oferują nowe zestawy wirtualizacyjneNiezależnie od etapu wirtualizacji, wspólna inicjatywa HP i VMware umożliwia dostęp do łatwych do implementacji i zarządzania rozwiązań, które zwiększą jej efektywność. Pozwala to obniżyć koszty oraz uporządkować dane.

Współpraca HP i VMware zaowocowała stworzeniem zestawów, odpowiadających potrzebom klientów w zależności od tego, na jakim etapie wirtualizacji się znajdują. Dzięki temu, niezależnie od wielkości firmy, można sobie pozwolić na przejście na nową platformę.

Oferta skierowana jest nie tylko do organizacji, które dopiero planują wprowadzenie innowacyjnej infrastruktury, ale też do takich, które już się z nią zetknęły.

Nowe pakiety obejmują:

  • zestaw “Na Start”, idealny dla firm rozpoczynających budowę wirtualnej infrastruktury,
  • zestaw “Na Rozwój”, zaprojektowany da firm, które wprowadziły już elementy infrastruktury wirtualnej,
  • zestaw “Na Rozmach”, przeznaczony dla firm, które osiągnęły sukces w dziedzinie wirtualizacji, ale potrzebują większej skalowalności, by sprostać rosnącym potrzebom.

Wykorzystując w pełni potencjał wirtualizacyjny, można uzyskać o 37 proc. wyższy wskaźnik konsolidacji, 40 proc. lepsze wykorzystanie zasobów, o 30 proc. zredukowane długofalowe koszty sprzętu i 26 proc. mniej nieplanowanych przestojów.

Biorąc pod uwagę zmieniające się potrzeby, HP i VMware stworzyło produkty, które przeobrażają się wraz z rozwojem firmy. Wpisują się w rozwój, skupiając się na wysokiej wydajności środowiska i przejrzystym zarządzaniu.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.