0

Senetic na wysokich pozycjach w zestawieniach największych polskich firm IT

53 pozycja w zestawieniu Computerworld TOP200 i 45 lokata w rankingu ITwiz Best 100 to nie tylko duma, ale i świetna motywacja do dalszej pracy. Takie wyniki sprawiają, że wbrew niesprzyjającej sytuacji na rynku IT, my ciągle się rozwijamy, uzyskując coraz lepsze efekty.

Poznaliśmy raporty ITwiz Best 100 oraz Computerworld TOP200. Ich wyniki potwierdzają, że Senetic świetnie radzi sobie w branży, utrzymując stabilną pozycję i zajmując konkurencyjne miejsca w rankingach podsumowujących przychody z działalności firm IT.

ITwiz Best 100

Wbrew panującym tendencjom spadkowym, w zestawieniu skupiającym 100 największych firm IT w Polsce, Senetic może pochwalić się 45 pozycją z przychodami w wysokości 238,2 mln zł. To cieszy zwłaszcza w obecnej sytuacji. Tegoroczne wydanie zestawienia informuje o spadku przychodów w branży o 6% i zmniejszeniu rynku publicznego w 2016 roku o 4 mld zł, czyli aż o połowę.

Computerworld TOP200

Optymistyczne są także wyniki rankingu Computerworld TOP200. W zestawieniu podsumowującym 2016 rok znaleźliśmy się na 53 miejscu wśród największych firm informatycznych w Polsce, z przychodem 243,9 mln zł (kwota obejmuje całkowite przychody firmy, nie tylko te pochodzące z produktów i usług IT). Utrzymanie tak wysokiej pozycji świetnie motywuje do dalszego rozwoju! Tym bardziej, że Computerworld również informuje o spadku przychodów branży informatycznej – o 5,2%.

PS. Liczba 53 ma pozytywne znaczenie w biznesie! Kryje w sobie zmienność, siłę i dynamizm. To dla nas dobry znak!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.