1

Zasilanie awaryjne w domu. Jaki UPS wybrać?

Keor MultiplugAwaria zasilania to problem, który wprowadza dużą dezorganizację w każdym środowisku. Jest to powód, dla którego warto zainwestować w rozwiązania oferujące zasilanie awaryjne. Jaki UPS sprawdzi się w domu, zapewniając ciągłość prowadzonych działań? Podpowiadamy.

Zasilacze awaryjne zapewniają bezpieczną pracę bez obaw o ewentualną utratę danych czy inne przestoje, które mogą generować straty. Stanowią ochronę dla urządzeń przed zakłóceniami związanych z dostawą energii. Przy wyborze rozwiązania UPS warto zwrócić uwagę na jego niezawodność, funkcjonalność oraz wydajność. Połączeniem doskonałych parametrów oraz wysokiej jakości są zasilacze awaryjne marki Legrand.

Jaki model wybrać?

Do zastosowań wymagających stabilnego napięcia polecane są modele Legrand Niky o mocy od 600 do 1600 VA, wykonane w topologii line-interactive. Urządzenia należące do tej serii Niky 310013posiadają wewnętrzne akumulatory typu VRLA i są sterowane przez mikroprocesor. Zapewniają minimalną autonomię 5 minut przy 80% obciążenia. Skuteczna ochrona dla podłączonego obciążenia zapewniona jest dzięki obecności elektronicznego stabilizatora (AVR) znajdującego się wewnątrz UPS. Linia teleinformatyczna jest zabezpieczana przez ochronnik złącza RJ11/RJ45. Zasilacze awaryjne Legrand serii Niky dostępne są w różnej konfiguracji gniazd wyjściowych. Urządzenia wytwarzają napięcie wyjściowe o kształcie aproksymowanej sinusoidy i nie należy ich stosować przy zasilaniu odbiorników silnikowych.

Kolejne funkcjonalne i wydajne zasilacze awaryjne marki Legrand to Niky S, seria urządzeń typu line-interactive o w pełni sinusoidalnym kształcie napięcia i zakresie mocy 1-3 kVA. Serię tę można Niky S 310007wykorzystywać do zabezpieczania odbiorników silnikowych, np. lodówek. Zasilacze są sterowane mikroprocesorowo i podobnie jak linia Niky, posiadają wewnętrzny akumulator VRLA. Zapewniają minimalną autonomię 9 minut przy 80% obciążeniu. Są wyposażone w 6 wyjściowych gniazd typu IEC oraz wyświetlacz LCD z 3 diodami i 3 przyciskami, co ułatwia ich obsługę. Zarówno seria Niky, jaki i Niky S to rozwiązania, które można wykorzystywać w domu i w biurze.

Zasilacze serii Keor Multiplug również świetnie sprawdzą się w każdym domu, oferując bezpieczne i nieprzerwane zasilanie dla takich rozwiązań jak sprzęt komputerowy, audio i wideo. Charakteryzują się zabezpieczeniami przed rozładowaniem, przeładowaniem, zwarciem oraz termicznymi. Urządzenia Keor Multiplug cechuje moc znamionowa od 600 do 800 VA, funkcja automatycznego restartu po przywróceniu zasilania oraz łatwość obsługi.

Oferta

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą rozwiązań Legrand, a także do kontaktu telefonicznego +48 32 420 92 39 lub mailowego ups@senetic.pl z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać odpowiedni zasilacz awaryjny.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Liczba komentarzy: 1

  1. Mamy zasilacz awaryjny polskiej marki Armac, parametry ok, jest w czym wybierać u nich no i ceny przystępne. Mamy i w domu i w firmie już na więcej sprzętu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.