0

HPE ProLiant DL Gen9 – serwery nowej generacji dla małych i średnich firm

Serwery HPEInfrastruktura małych i średnich firm wymaga korzystania z rozwiązań, które będą dostosowane do zmieniających się wymagań. Przedsiębiorcy powinni inwestować w nowoczesny sprzęt, który będzie mógł być użytkowany przez stosunkowo długi czas, dostosowując się jednocześnie do rosnących potrzeb. Propozycją innowacyjnych serwerów są urządzenia HPE należące do serii ProLiant DL Gen9.

HPE posiada szerokie portfolio obejmujące rozwiązania serwerowe, dzięki czemu urządzenia mogą być wdrażane w zróżnicowanych środowiskach. Na serię DL Gen9 składają się serwery stelażowe będące połączeniem takich cech jak wydajność, elastyczność, skalowalność oraz niezawodność. Wyposażone są w procesory Intel Xeon, zapewniające zwiększoną moc obliczeniową. Wspomniana elastyczność przekłada się na możliwość zmieniających się potrzeb i oczekiwań biznesowych. To, co dodatkowo wyróżnia serwery HPE ProLiant DL Gen9 to możliwość uproszczonego zarządzania infrastrukturą dzięki HPE OneView oraz HPE iLO. Takie połączenie oznacza również zwiększenie efektywności i zarazem zmniejszenie kosztów operacyjnych. Oszczędności wiążą się także z korzystną ceną urządzeń, niższymi kosztami eksploatacji (mniejsze zużycie energii), a także kompaktowymi rozmiarami, co pozwala na oszczędność miejsca. Poniżej prezentujemy kilka rozwiązań należących do serii HPE ProLiant DL Gen9.

ProLiant DL160 Family Gen9

Małe i średnie firmy dysponujące ograniczonym budżetem i szukające rozwiązania, które oferuje najważniejsze funkcje serwera, mogą postawić na rozwiązania serii ProLiant DL160 Family Gen9. Urządzenia spełniają potrzeby biznesowe zróżnicowanych środowisk, są niezawodne i cechują się łatwym zarządzaniem. Zastosowane podzespoły wpływają na zwiększenie wydajności podczas przetwarzania bardzo dużych ilości danych. Serwery ProLiant DL160 Family Gen9 są odpowiednie dla firm posiadających niewielką przestrzeń.

ProLiant DL180 Family Gen9

Serię ProLiant DL180 Family Gen9 uzupełniają ekonomiczne serwery, które dzięki możliwości zwiększania wydajności zgodnie z rosnącymi potrzebami sprawdzają się w organizacjach o wysokim tempie przyrostu danych. Skalowalność oraz niezawodność i łatwość zarządzania sprawiają, że serwery ProLiant DL180 Family Gen9 są optymalnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm.

ProLiant DL360 Family Gen9

Serwery serii ProLiant DL360 Gen9 są dedykowane środowiskom, gdzie niezbędna jest wysoka moc obliczeniowa i zarazem szeroka funkcjonalność zamknięte w obudowie 1U. Urządzenia wyróżnia konwergentna infrastruktura, redukująca złożoność i upraszczająca działanie. Inteligentne funkcje serwerów wpływają na skrócenie czasu przestojów i zarazem zwiększenie produktywności.

ProLiant DL580 Family Gen9

Seria serwerów ProLiant DL580 Family Gen9 to urządzenia przystosowane do szybkich analiz i obsługi większej liczby użytkowników. Wyróżniają się bardzo wysoką wydajnością oraz zaawansowanymi możliwościami, m.in. w zakresie konsolidacji oraz wirtualizacji. Rozwiązania HPE OneView i HPE iLO przekładają się na możliwość automatycznego zarządzania, wpływając również na elastyczność.

Oferta

Z szeroką ofertą niezawodnych serwerów HPE zapoznać się można na stronie senetic.pl. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, telefonicznego +48 32 420 92 30 lub mailowego servers@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.