0

QNAP TBS-453A – kompaktowy NASbook dla małej firmy

QNAP TBS-453ATBS-453A marki QNAP jest rozwiązaniem, które spełni oczekiwania i potrzeby niemal każdej małej firmy. Pamięć masowa z dyskami SSD M.2 z wbudowanym sprzętowym przełącznikiem sieciowym oferuje szereg funkcji wpływających na zwiększenie produktywności.

NAS w nowej odsłonie

TBS-453A to poręczny i cichy 4-kieszeniowy NASbook zamknięty w kompaktowej obudowie. Posiada wszystkie funkcje NAS z ochroną RAID, może pełnić też funkcję fizycznego przełącznika i tym samym zapewniać dostęp do sieci dla wielu użytkowników, także w przypadku wyłączenia zasilania. Z urządzenia można korzystać również jako komputera PC, co wiąże się z wykorzystaniem specjalnej technologii QvPC, obsługą obrazu 4K (H.264) oraz zastosowaniem dwóch wyjść HDMI z opcjami podwójnego i rozszerzonego wyświetlania pulpitu. Serwer NAS TBS-453A można podłączyć do telewizora lub odbiornika audio-wideo. Dzięki temu NASbook z powodzeniem może być wykorzystywany do prezentowania przechowywanych plików oraz zawartości multimedialnej o wysokiej jakości. Z kolei dwa gniazda mikrofonowe, wyjście liniowe i wbudowany głośnik w połączeniu z aplikacją OceanKTV pozwalają na użytkowanie sprzętu do obsługi aplikacji audio lub… do karaoke.

źródło: https://www.qnap.com/pl-pl/

To, co wyróżnia TBS-453A spośród innych serwerów NAS to przede wszystkim obsługa wysoko wydajnych nośników M.2 SSD, które stosowane są najczęściej w takich urządzeniach jak ultrabooki czy tablety, gdzie ze względu na ich niewielkie rozmiary, nie ma możliwości zamontowania standardowych dysków. W tym miejscu warto wspomnieć, że obudowa NASbooka ma format B5, oznacza to, że jest znacznie mniejszy od typowych serwerów NAS, a swoim wyglądem przypomina router.

Serwery NAS TBS-453A bazują na czterordzeniowych procesorach Intel Celeron o częstotliwości 1,6 GHz z możliwością automatycznego przełączenia taktowania do 2,08 przy zadaniach wymagających większej mocy obliczeniowej. Wyposażone zostały w 2 porty Gigabit sieci Ethernet oraz 3 porty przełączników Gigabit obsługujące tryby przełącznika sieciowego oraz sieci prywatnej. Umożliwia to bezproblemowe tworzenie środowisk sieciowych, co przekłada się na korzyści w postaci usprawnienia współpracy m.in. poprzez dostęp do przechowywanych na serwerze plików oraz udostępnianie połączeń sieciowych. Serwery NAS TBS-453A oferują szereg funkcjonalności, które sprawdzą się w każdej małej firmie, obsługują również zaawansowane aplikacje multimedialne, pozwlając na spełnianie potrzeb biznesowych i zarazem wpływa na poprawę efektywności.

źródło: https://www.qnap.com/pl-pl/

Oferta

W naszej ofercie dostępne są dwa modele proponowanego rozwiązania: TBS-453A-4G oraz TBS-453A-8G. Modele zostały wyposażone odpowiednio w 4 GB i 8 GB dwukanałowej pamięci DDR3L-1600. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą rozwiązań marki QNAP oraz do kontaktu telefonicznego +48 32 420 92 00 lub mailowego info@senetic.pl z naszymi specjalistami, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego modelu.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.