0

HPE MSA Storage. Zwiększaj wydajność, zmniejszaj ryzyko

HPE MSA Storage to większa wydajność dla małych i średnich firm/ fot. materiały producentaKontynuując podjęty w zeszłym tygodniu temat Hewlett Packard Enterprise*, przybliżymy jedną z serii produktów z kategorii HPE Storage SolutionsMSA Storage. Rozwiązania doskonale sprawdzają się w małych i średnich firmach, łącząc intuicyjne zarządzanie i konfigurację z korzystną ceną.

Dynamiczny rozwój współczesnego rynku wymaga od przedsiębiorców elastyczności i szybkiego reagowania na zmiany. Jest to zauważalne również w obszarze pamięci masowych, które poza wyższą wydajnością powinny wyróżniać się niższymi kosztami posiadania. Rozwiązania HPE MSA Storage kompleksowo zaspokajają potrzeby dotyczące współdzielonych pamięci masowych i zaawansowanej ochrony danych. Sprawdzają się w operacjach wymagających wysokiej wydajności – m.in. w konsolidacji czy wirtualizacji.

Intuicyjność i skalowalność

Niewątpliwą zaletą oferowanych w serii MSA Storage modeli jest nieskomplikowana obsługa i elastyczna architektura, ułatwiająca dostosowanie się do wymagań konfiguracyjnych infrastruktury. Nie bez znaczenia jest także możliwość modernizacji w przyszłości. Automatyczne szyfrowanie (SED) skutecznie chroni dane o znaczeniu krytycznym.

Duży wybór

Macierze są dostępne w trzech seriach – MSA 1040, MSA 2040 i MSA P2000. Dzięki szerokiemu wyborowi można je dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości budżetowych. Pozwalają administratorom intuicyjnie zarządzać pamięcią masową serwerów HPE ProLiant i BladeSystem (szczegóły w zamieszczonych przy produktach specyfikacjach).

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą HPE i skontaktowania się z naszym zespołem, który chętnie przybliży szczegóły i pomoże wybrać odpowiedni model (nr tel.: +48 32 420 92 30, e-mail: servers@senetic.pl).

* Dla przypomnienia: https://www.blog.senetic.pl/4584,hewlett-packard-enterprise-nowa-spolka-niezmiennie-wysoka-jakosc/

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.