0

Hewlett Packard Enterprise – nowa spółka, niezmiennie wysoka jakość

Hewlett Packard Enterprise/ logo producenta

W odpowiedzi na dynamiczne zmiany rynkowe i cyfrową transformację koncern HP został podzielony na dwie firmy – Hewlett Packard Enterprise oraz HP Inc. W związku ze zmianami obecne w naszej ofercie rozwiązania producenta trafiły do kategorii obejmujących sprzęt sieciowy i serwerowy, dedykowany środowiskom korporacyjnym oraz komputerowy, który ma szybciej reagować na nowe trendy.

Wyspecjalizowane w węższym niż dotychczas obszarze spółki wpisują się w ideę infrastruktury konwergentnej, łączącej elastyczność, szybkość komfort i korzystną cenę. Oddzielenie sektora konsumenckiego od korporacyjnego pozwoli na lepsze dostosowanie się do ich zróżnicowanych, dynamicznie rozwijających się struktur.

Nowa, przedstawiona klientom jeszcze w 2015 roku strategia zakłada przekształcenie infrastruktury IT w platformę hybrydową, ochronę przedsiębiorstw cyfrowych, efektywne wykorzystanie informacji oraz wyższą wydajność pracy. Gigant sformułował wyzwania hasłowo, skupiając się na obszarach „Transform, Protect, Empower, Enable”.

Kategoria HPE obejmuje m.in. serwery, rozwiązania storage, racks&power, przełączniki, routery, transceivery, oprogramowanie i pakiety serwisowe. Z kolei w sprzęcie komputerowym można znaleźć m.in. stacje robocze, terminale, komputery stacjonarne, notebooki, tablety, monitory, drukarki, skanery oraz tonery i tusze.

Szeroką ofertę ww. rozwiązań znajdziecie w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy i zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami pod nr tel. +48 32 420 92 40 (sprzęt sieciowy), +48 32 420 92 30 (serwery, storage) oraz mailowo – networking@senetic.pl, servers@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.