0

Ubiquiti nie zwalnia tempa. Prezentujemy nowe rozwiązania

Ubiquiti EdgeSwitch Fiber ES-12F/ fot. materiały producentaFirma Ubiquiti przyzwyczaiła nas do produktów łączących bezkompromisową jakość z innowacyjnymi rozwiązaniami. Poszerzając swoją ofertę, po raz kolejny udowadnia, że ma jeszcze sporo do zaprezentowania na rynku urządzeń sieciowych. 

Jedną z wyczekiwanych nowości jest 12-portowy EdgeSwitch Fiber, oferujący inteligentną technologię dla rozwijających się sieci. To nowość nie tylko w naszym sklepie, ale i portfolio producenta, który do tej pory nie oferował porównywalnych rozwiązań. Wysoka wydajność, niska latencja i funkcjonalność sprawiają, że urządzenie cieszy się rosnącą popularnością. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu na naszej stronie i obejrzenia unboxingu przygotowanego przez naszego eksperta.

Nowy wymiar innowacji

To jednak nie wszystko. Do oferty producenta dołączyły także ultranowoczesne kamery UVC-G3 i UVC-G3-Dome, które zapewniają najwyższą jakość obrazu i intuicyjną obsługę z poziomu smartfona czy tabletu. Dzięki dedykowanej nakładce UVC-G3-LED model UVC-G3 nawet nocą osiąga zasięg 25 m. Poza kamerami producent wprowadził na rynek wszechstronny switch US-8-150W, który doskonale sprawdza się w tworzeniu nowych i rozbudowie istniejących sieci oraz funkcjonalny adapter Fiber PoE, zapewniający wysoką ochronę przeciw przepięciami.

Ze szczegółowymi informacjami nt. przedstawionych produktów można się zapoznać na senetic.pl. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, gdzie na bieżąco będziemy informować o wprowadzaniu zapowiadanych nowości do naszej oferty.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.