0

Cloud Key i CRM Point – nowości w ofercie Ubiquiti

Ubiquiti Cloud Key/ fot. materiały producentaDo oferty innowacyjnych urządzeń Ubiquiti dołączyły dwa rozwiązania do zarządzania siecią – Cloud Key oraz CRM Point. Nowe modele są przeznaczone do administrowania sieci bazujących na urządzeniach producenta.

Nowoczesne kontrolery wprowadzają szereg udogodnień związanych z zarządzaniem pracą i wydajnością. Doskonale współpracują z pozostałymi rozwiązaniami producenta. Cloud Key, sprzętowy kontroler rozwiązań UniFi, w pełni zastępuje wersję softwarową. W urządzeniu zainstalowano najnowszą wersję kontrolera, niedostępną na razie dla kategorii softwarowej. CRM Point jest wyposażony w nowy system zarządzania siecią CRM, który ułatwia proces administrowania sieci opartych o produkty z serii AirMax. To obecnie jedyny sposób na jego wykorzystanie, ponieważ cyfrowa wersja nie trafiła jeszcze na rynek.

Wiele funkcjonalności w kompaktowej formie

Oferowane przez Ubiquiti zestawy zawierają również karty pamięci microSD o pojemności 8 GB, które służą do zapisu danych nt. sieci oraz krótki, wyróżniający się solidną budową patchcord. Ubiquiti CRM Point/ fot. materiały producentaPonadto producent wyposażył je w pracujące z prędkością maksymalnie 1 Gb/s porty Ethernet, przeznaczone do zasilania z wykorzystaniem standardu PoE 48 V. Rozwiązania posiadają slot na kartę pamięci oraz złącze microUSB, które doskonale sprawdza się jako alternatywne źródło zasilania w przypadku braku możliwości wykorzystania portu Ethernet.

Okiem eksperta

Szczegółowo przetestowaliśmy nowości z oferty Ubiquiti i musimy przyznać, że i tym razem producent nie zawiódł. Naszą uwagę zwróciła m.in. prostota wdrożenia w sieci biurowej (Cloud Key) i zastosowanie w sieciach radiowych (CRM Point).

By poznać zalety produktów, zachęcamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez naszych ekspertów, którzy wyczerpująco prezentują nowości oraz krok po kroku przeprowadzają przez proces konfiguracji w Ubiquiti Device Discovery Tool.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą rozwiązań Ubiquiti na naszej stronie, gdzie znajdziecie m.in. opisywane nowości – Cloud Key oraz CRM Point.

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.