1

Senetic w czołówce partnerów firmy Microsoft

Senetic w czołówce partnerów firmy MicrosoftW ubiegłym tygodniu w Serocku odbyło się spotkanie Microsoft Partner Strategy Conference 2015. Wydarzenie było doskonałą okazją do dyskusji, spotkań oraz poznania aktualnych trendów. Podczas konferencji Microsoft wyróżnił najlepszych partnerów. Znaleźliśmy się na czwartym miejscu, co tylko zwiększyło naszą motywację, by w przyszłym roku osiągnąć jeszcze lepsze wyniki i znaleźć się na podium.

Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i zebrało 415 gości ze 145 firm partnerskich. Microsoft podziękował partnerom za efektywną pracę i nagrodził tych, którzy wyróżniają się pod względem posiadanych kompetencji, odbytych szkoleń, referencji, obrotu z licencji online oraz szeregu innych czynników. Różnice między miejscami w czołówce okazały się niewielkie. Ostatecznie zajęliśmy zaszczytne czwarte miejsce.

– Obecność na wysokim miejscu w rankingu najlepszych partnerów wpływa na postrzeganie naszej firmy w środowisku oraz jej prestiż. Konrad Nieboj, nasz ekspert od rozwiązań MicrosoftTo wspaniałe, że po całorocznej pracy znajdujemy się w czołówce partnerów z sektora SMB. Różnice były jednak minimalne i wyższe miejsce było w zasięgu ręki. Dobry wynik jest potwierdzeniem słuszności naszych działań i z pewnością przez kolejny rok będziemy pracować jeszcze intensywniej, by w kolejnej odsłonie konferencji cieszyć się z jeszcze lepszego rezultatu – tłumaczy Konrad Nieboj, nasz Microsoft Cloud Team Leader, który reprezentował Senetic w Serocku.

Podczas konferencji podsumowano miniony rok fiskalny (w USA liczony od lipca do czerwca) i wyznaczono cele na kolejny. Przedstawiono zagadnienia dotyczące wyzwań dla rynku nowych technologii i redefinicji jego roli we współczesnym świecie. Sesje tematyczne dotyczyły również organizacji nowoczesnego miejsca pracy z wykorzystaniem rozwiązań Office 365, zagadnień związanych z usługami chmurowymi, internetem rzeczy oraz narzędziami wspierającymi komunikację w zespole.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Liczba komentarzy: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.