0

Supermicro w ofercie Senetic

EVO: Rail Solutions 2U TwinPro/fot. materiały producenta

Regularnie poszerzana oferta Senetic wzbogaciła się o rozwiązania Supermicro, globalnego lidera z obszaru serwerów, a także innowacyjnych technologii. Supermicro jest wiodącym producentem urządzeń takich jak serwery, płyty główne, obudowy, stacje robocze czy komponenty serwerów. Marka proponuje produkty najwyższej jakości, a przy tym energooszczędne.

Rozwiązania Supermicro wyróżniają się elastycznością, najwyższą jakością, a także dużą wydajnością. Uznaniem cieszą się serwery sprawdzające się wymagających środowiskach, wyróżniające się pod względem konstrukcyjnym płyty główne (UP Xeon, DP Xeon), a także charakteryzujące się doskonałym wykonaniem obudowy. Urządzenia Supermicro dają duże możliwości w zakresie rozbudowy.

Innowacja

Proponowane przez Supermicro rozwiązania wykorzystują innowacje takie jak architektura FatTwin, MicroCloud, GPU/MIC Solutions, SuperWorkstations, Hyper-Speed Solutions, Resource-Optimized Solutions, Battery Backup Power Solutions, SuperServer Mainstream Solutions czy Embedded Solutions, które mają znaczący wpływ na zwiększenie wydajności, a także efektywności.

Wieloletnie doświadczenie

Supermicro to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Została założona w 1993 roku w San Jose. Jej misją było tworzenie serwerów o najwyższej jakości oraz wydajności. Na przestrzeni lat marka poszerzała swoją ofertę wprowadzając kolejne zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Zielona firma

Marka Supermicro stawia na ekologię. Proponuje produkty przyjazne środowisku i zarazem najbardziej energooszczędne. Supermicro umożliwia budowanie rozwiązań w pełni energooszczędnych. Filozofia firmy opiera się ponadto na jakości i niezawodności.

Połączenie zaawansowanych technologii, komponentów najwyższej jakości, doświadczenia i profesjonalizmu przekłada się na produkty wyróżniające się wyjątkową niezawodnością, a przy tym energooszczędnością. Pełną ofertę marki Supermicro znaleźć można tutaj. Zapraszamy!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.