0

Kaspersky Lab triumfuje w testach Dennis Technology Labs

Kaspersky Lab triumfuje w testach Dennis Technology LabsFirma Kaspersky Lab ma powody do zadowolenia. Jak wynika z przeprowadzonych w czwartym kwartale 2014 r. testów niezależnej organizacji Dennis Technology Labs, ich produkty uzyskały najwyższą efektywność w środowisku domowym, małych firm czy korporacji, otrzymując certyfikaty “AAA”.

By zidentyfikować najbardziej efektywne rozwiązania, przeanalizowano wyniki dwóch niezależnych badań. Ich celem było m.in. określenie skuteczności w zwalczaniu najnowszych zagrożeń, pojawiających się w sieci maksymalnie 24 godziny przed wykonaniem testu oraz ocena reakcji programów na potencjalnie niebezpieczne aplikacje. W efekcie programy Kaspersky Lab otrzymały punkty za skuteczność i blokadę szkodliwych programów oraz zezwolenie na działanie tych bezpiecznych.

W każdym z testów produkty Kaspersky LabKaspersky Internet Security, Kaspersky Small Office Security oraz Kaspersky Endpoint Security for Business – otrzymały maksymalny wynik  i zostały uhonorowane certyfikatem “Dennis Technology Labs AAA”.

– Każdego dnia użytkownicy internetu stykają się z tysiącami cyberzagrożeń, zatem nawet niewielka przewaga punktowa w testach rozwiązań bezpieczeństwa przekłada się na setki tysięcy incydentów, którym udało się zapobiec. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz autorskie technologie przekładają się na skuteczną ochronę użytkowników, co potwierdzają niezależne testy – skomentował wyniki testów Timur Bijaczujew, dyrektor ds. badań nad ochroną przed szkodliwym oprogramowaniem z firmy Kaspersky Lab.

Produkty  Kaspersky Lab dostępne są w naszej ofercie na www.senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.