0

Microsoft: Senetic z coraz większą liczbą złotych kompetencji

Microsoft: Senetic z coraz większą liczbą złotych kompetencji

Miło nam poinformować, że zdobywając kolejne złote kompetencje, weszliśmy na nowy poziom partnerstwa z firmą Microsoft. Posiadając ich aż piętnaście, znajdujemy się pod tym względem na pierwszym miejscu w skali całego kraju.

Prestiżowy tytuł „Złoty Certyfikowany Partner Microsoft” został nam nadany w aż piętnastu obszarach, w dwóch otrzymaliśmy srebrne kompetencje. Poziom Gold otrzymują partnerzy o najwyższych kwalifikacjach w danej dziedzinie rozwiązań opartych na produktach giganta z Redmond, natomiast kompetencje na poziomie Silver są potwierdzeniem stabilnych umiejętności, specjalistycznej wiedzy i zaangażowania. Obszary, w których zostaliśmy wyróżnieni:

Microsoft Partner

Gold Messaging

Gold Application Integration

Gold Data Analytics

Gold Data Platform

Gold Devices and Deployment

Gold Hosting

Gold Midmarket Solution Provider

Gold OEM

Gold Volume Licensing

Gold Software Asset Management

Gold Communications

Gold Small Business

Gold Digital Advertising

Gold Collaboration and Content

Gold Intelligent Systems

Silver Datacenter

Silver Small and Midmarket Cloud Solutions

Przyznane kompetencje są podkreśleniem poziomu zaawansowania naszych specjalistów w wyróżnionych obszarach. Specjalizujemy się w dostarczaniu Licencji Grupowych Open (MOLP), Open Value oraz Open Value Subscription.

Szybki czas realizacji zamówień i elastyczne terminy płatności sprawiły, że zyskaliśmy bogate doświadczenie w pracy z klientami z sektora komercyjnego, publicznego i edukacyjnego. Spośród zrealizowanych kontraktów na licencje Microsoft niektóre opiewały na kwoty rzędu 10 mln złotych.

Największą popularnością w naszej ofercie cieszą się aplikacje Microsoft Office 2013, serwerowe systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2012R oraz rozwiązania chmurowe Microsoft Office 365.

Produkty firmy Microsoft można znaleźć na www.senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.