0

ESET Endpoint Security Produktem Roku 2014

ESET Endpoint SecurityRozwiązanie ESET Endpoint Security zostało wyróżnione przez redakcję i czytelników magazynu IT Professional, adresowanego do ekspertów branży informatycznej, zdobywając tytuł Produktu Roku.

O przyznaniu wyróżnienia decydowały głosy czytelników magazynu. Wręczenie poprzedziły nominacje i głosowanie na wybrane produkty. W każdej z ustalonych kategorii tytuł przyznawano dwóm rozwiązaniom – za jednym stała redakcja, a drugi typowali czytelnicy. Podobnie jak w dwóch poprzednich latach, w kategorii Oprogramowanie-Bezpieczeństwo najwięcej głosów zdobył ESET Endpoint Security.

Program został doceniony za to, że skutecznie łączy w jednej aplikacji moduł antywirusowy, antyspyware, antyspam, zaporę osobistą oraz HIP i filtr treści. Jednocześnie nie obciąża zasobów systemu i zapewnia najwyższej klasy ochronę przed narzędziami cyberprzestępców takimi jak rootkity, phishing i ataki drive-by download. Produkt dostępny jest także w naszej ofercie (link TUTAJ).

Miesięcznik IT Professional co roku przeprowadza ESET Endpoint Security Produktem Roku 2014 przegląd rynku rozwiązań IT. By wskazać te najlepsze, profesjonaliści, pasjonaci i specjaliści zajmujący się najnowszymi technologiami nominowali prawie 350 rozwiązań sprzętowych, aplikacji i usług, spośród których wyróżniono aż 16 kategorii. Najlepsze z nich wybrali czytelnicy.

Magazyn, który organizował plebiscyt ma charakter ekspercki. Jest źródłem kluczowej wiedzy z zakresu IT. Certyfikowani i doświadczeni specjaliści przekazują na jego łamach informacje na temat sprawdzonych rozwiązań, niezbędnych w codziennej pracy informatyków, menedżerów działów czy dyrektorów departamentów.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.