0

Senetic wśród największych firm informatycznych w 2013 roku

Senetic został wyróżniony w raporcie „Teleinfo 500”.Senetic został wyróżniony w raporcie „Teleinfo 500”, obszernym opracowaniu wydawanym przez miesięcznik Businessman.pl, prezentującym liderów z branży informatycznej i telekomunikacyjnej. Spośród 500 największych firm znaleźliśmy się na 54. miejscu.

Pierwsze miejsce w zestawieniu przypadło firmie Asecco, drugie – AB, a trzecie – ABC Data. W zestawieniu „500 największych firm, przedstawicielstw i grup informatycznych w Polsce w 2013 roku” brano pod uwagę m.in. przychody w porównaniu z poprzednim rokiem i zysk.

Do raportu kwalifikują się dostawcy oraz producenci rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych. Obszerne, oparte na systematycznych badaniach rynku szeroko rozumianej branży informatycznej zestawienie prezentuje rankingi od 1997 roku. Stanowi jedno z najbardziej wiarygodnych opracowań dotyczących sektora ICT, wpływających na procesy decyzyjne inicjujące ważne projekty i inwestycje. Inicjatywa od lat objęta jest honorowym patronatem Ministra Gospodarki.

2013 rok przyniósł firmie Senetic więcej wyróżnień. Uzyskując przychód w wysokości 203 mln PLN trafiliśmy na listę 2000 największych polskich przedsiębiorstw wyróżnionych przez „Rzeczpospolitą”, zajmując 1300 miejsce. Biorąc pod uwagę poszczególne wskaźniki, osiągnęliśmy 24. pozycję pod względem wysokości stopy zwrotu z aktywów i 43. pod względem wysokości stopy zwrotu z kapitału. W tym samym roku Computerworld umieścił nas na 42. miejscu wśród największych polskich firm IT w rankingu „Top 200”.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.